Přečtěte si pravidla blogu ZDE
Máš dotaz?Ptej se ZDE

Duben 2011

Úplně stejné morče jako Ema ! :O

30. dubna 2011 v 15:45 | Misha |  Moje morče Ema
Byla jsem v sobotu v Afi paláci v Pardubicích..Bylo to úžasný no a pak jsem šla do zverimexu.(Pet Center).. A co jsem tam neviděla!Úplně stejné morče jako Emu! Ta barva ty očička ten pohled.. Bože.. Chtělo se mi brečet! :-'(.
Bylo to prostě neuvěřitelný! Prostě úplně jako dvojčata..Myslela jsem že se mi to zdá protože to nebylo fakt možné.. Nádherná byla ♥ ♥.. Tak jsem si zas zavzpomínala na časy s Emi ♥


Denní úklid

17. dubna 2011 v 8:26 | Misha
Jako naprostá samozřejmost a nezbytnost se jeví denní úklid v bytě, ale i v ubikacích všech chovaných zvířat. Rozhodně každý den při podávání čerstvého krmení zkontrolujte zbytky staré potravy a ty, které již nejsou vhodné ke konzumaci, např. plesnivé,okoralé atd. odstraníme. Během horkých letních měsíců je někdy nutná kontrola i vícekrát denně,zvláště při podávání měkkého,sladkého ovoce či křehké zeleniny tychle podléhající zkázejako jsou salát,čínské zelí atd..Přitom platí zásada,že se snažíme zvíře nepřekrmovat,to znamená, že mu dávámě přiměřené množství krmení, aby zbytků bylo co nejméně.Vodu k napité se snažíme předkládat nejlépe v napaječkách. Nejenže tak zabráníme jejímu znečíštnění, ale rovněž zněčíštění ubikace při převržení misky.Každý den je také vhodné umýt krmítka a napáječky nejlépe horkou vodou.

Opisovala jsem z knihy "HLODAVCI" ;)

Houpačka pro křečky>> co si o ní myslíte?

10. dubna 2011 v 9:15 | Misha |  Zábava
Napište komentář co si myslíte o houpačce pro křečka .. Nevím jestli jí mám koupit nebo ne, pičte názory prosím :)